۱۰۰ استارتاپ در خوزستان و اروندتک

کاروان استانی ۱۰۰ استارتاپ در هفته چهارم حرکت خود به خوزستان رسیده و با همکاری اروندتک اقدام به برگزاری برنامه‌ جذب سرمایه برای تیم‌ها و ایده‌های نوآورانه نوپا در سطح استان خوزستان می‌کند.

این رویداد به صورت مجازی و در تاریخ ۱ آبان‌ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌گردد. مهلت ثبت‌نام و ارسال ایده‌ها تا تاریخ ۲۹ مهرماه ۱۳۹۹ می‌باشد.

تیم‌های استارتاپی نو پا و افراد دارای ایده‌های نوآورانه می‌توانند با ثبت‌نام طرح و ایده خود می‌توانند از این امکان ویژه جهت راه‌اندازی ایده خود بهره گرفته و زمینه رشد طرح‌های نوآورانه را فراهم آورند.

این رویداد که توسط ۱۰۰استارتاپ و با همکاری پارک علم و فناوری خوزستان، و مرکز نوآوری اروندتک برگزار می شود با داورانی از استان خوزستان و برخی داوران نیز از نهادهای ملی برگزار خواهد شد. مهدی کبیری (مدیر سرمایه‌گذاری صندوق پژوهش و فناوری تجهیزات پزشکی)، محمد اسماعیل خانیان (مدیرعامل شتاب‌دهنده نیک استارتر)، یحیی میرزایی (معاون پارک علم و فناوری خوزستان)، روح الله خزایی(مدیر توسعه و تسهیل سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند) و حسام سردارلو(مدیر مرکز نوآوری اروندتک) داوران حاضر در این روبداد خواهند بود.

علاقه مندان به ثبت نام در این رویداد می توانند به لینک ذیل مراجعه نمایند:

https://www.100startups.ir/

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *