|

آکادمی اروندتک

همواره آموزش از حلقه های مفقوده توسعه و مهارت آموزی استارت آپ ها و فعالان کسب  و کارها بوده است. در این راستا اروندتک با همراهی سازمان منطقه آزاد اروند این دوره را طراحی نموده است.

درباره آکادمی اروند تک

در این دوره‌، دانشجوها استعدادهای خود را می‌شناسند، مهارت‌های رفتاری و کسب و کار برای ورود به بازار کار را یاد می‌گیرند.  دانش جویان با شناسایی نقاط قوت و ضعف خود ،با فضای کسب وکار و استارت آپ ها آشنا شده،شایستگی های رفتاری و عمومی لازم را می آموزد و با محیط های واقعی کسب و کار وصاحبان مشاغل موفق کشور آشنا شده و از تجربیات آنها استفاده خواهند کرد.

دوره‌ها و کارگاه های آکادمی اروندتک در سه بخش شایستگی فردی ، شایستگی مهارتی و ابزار  برگزار می‌شود. در بخش خودشناسی افراد با استفاده از تست ها و ابزارهای استاندارد به شناخت درست‌تری از خود می‌رسند؛ یعنی استعدادها، نقاط قوت و ضعف و علایق خود را می‌شناسند. به این ترتیب آن‌ها متوجه خواهند شد که برای چه جایگاه و حرفه‌ای مناسب هستند و بخشی از مسیر آینده‌ خود را طراحی می‌کنند.

در بخش شایستگی مهارتی  نکات و مهارت‌هایی به آن‌ها آموزش داده می‌شود که برای کار کردن در سازمان‌ها و یا ایجاد یک استارت آپ و برعهده گرفتن یک شغل در آینده به آن نیاز دارند؛ برخی از عنواین دوره های شایستگی مهارتی شامل:مهارت کار تیمی،سخنوری ،ساخت ارتباطات، اصول و فنون مذاکره ، ایده پردازی ، متقاعد سازی،مباحث مالی،بوم مدل کسب وکار  و….  میباشد.

مهارت هایی که در این دوره کسب می کنید 

شایستگی های فردی  ( خودشناسی ، تست  MBTI، خلاقیت ، اجتماعی شدن و…)

شایستگی های مهارتی ( کار تیمی ، ساخت ارتباطات ، بوم مدل کسب و کار ، اصول و فنون مذاکره و…)

تجربه اجرای پروژه‌های کاربردی

تدوین بوم و مدل کسب و کار

مقدمات دیجیتال مارکتینگ

نقش زنجیره تامین در توسعه کارآفرینی

مبانی کارآفرینی


منتورهای دوره

مدرسین و منتورهای این دوره های از مدرسین با تجربه این حوزه بوده که اروندتک افتخار همکاری با آن ها را در برگزاری این آکادمی دارد.

خانم سلیمه غبیشاوی

آقای محمد پورسردار

آقای علیرضا سماک

خانم آسیه قیصری

خانم زهره علیمرادی


هدف نهایی اروند آکادمی

در این دوره مخاطبین ما پس از بهره مندی از خدمات این دوره به افرادی چند بعدی، تاثیر گذار و ارزش آفرین در جامعه تبدیل خواهند شد که توانسته اند علایق و توانمندی های خود را بشناسند آنها را هدفمند و راه رسیدن به هر کدام را برای خود تبیین نمایند و با عزمی جدی و راسخ حرکت کنند و بتوانند ایده های گوناگونی را که در ذهن خود دارند به صحنه عمل در آورند.

جهت ثبت نام در این سلسله رویدادها می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://arvandt.com/Events

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *