|

اختتامیه بوت کمپ مدیریت شبکه های اجتماعی مرکز نوآوری اروندتک

اختتامیه بوت کمپ تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی مرکز نوآوری اروندتک برگزار شد.

این بوت کمپ تابستانه ۳ ماهه که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) در شهر خرمشهر با تقدیر از  ۱۰۵ نفر از شرکت کنندگان به صورت حضوری و مجازی در سالن آمفی تئاتر ۷۰۰ نفره سازمان منطقه آزاد اروند با رعایت پروتوکل­های بهداشتی صورت گرفت.

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند ضمن خیر مقدم به حاضرین در رویداد از حمایت های مرکز نوآوری اروندتک از کسب و کار های نوپای منطقه و حمایت مالی خبر داد. در ادامه دکتر حسین گروسی سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، این منطقه را منطقه فناوری و نوآوری در جنوب غربی کشور دانست و خاطر نشان کرد که این منطقه به واسطه روابط نزدیک با کشورهای حاشیه خلیج عراق و دارا بودن مسیر های مواصلاتی دریایی، هوایی، ریلی و زمینی دارای پتانسیل های بسیاری در زمینه نوآوری، فناوری و توسعه شرکت­های دانش بنیان بوده و صادرات  محصولات نرم افزاری و سخت افزاری به کشورهای همسایه را تسهیل خواهد نمود.

در ادامه دکتر پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور که به واسطه کرونا امکان حضور در برنامه را نداشت از طریق یک کلیپ توضیحاتی در راستای تاثیرات محتوای اصیل در رسانه های دیجیتال و صنایع خلاق دادند. ایشان جهت تشویق استارت­آپ­ها به فعالیت مستمر و درس گرفتن از شکست­ها نکات بسیاری مطرح نموده و قول حمایت از استارت­آپ­های خلاق در استان خوزستان را دادند. همچنین به ظرفیت­های گردشگری و فرهنگی بسیار زیاد شهرهای خرمشهر و آبادان اشاره نموده و سرمایه­گذاری در اقتصاد خلاق را از اصول پیشرفت و اشتغال زایی گسترده در منطقه بیان نمودند.

در ادامه دکتر محمد رضا کشاورزی معاون راهبردی مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) حامی اصلی کمپ از فعالیت های همراه اول در زمینه های مختلف (به غیر از خدمات اپراتور همراه) در حوزه­های نوآوری یاد نموده و به حمایت از این طرح­ها از طریق شرکت­های اقماری همراه اول اشاره نمودند. دکتر کشاورزی حمایت از استان خوزستان را جزو طرح­های مهم مسئولیت اجتماعی در مجموعه همراه اول بیان نمودند.

در انتها مدیر مرکز نوآوری اروندتک با ارائه گزارش پایانی رویداد از حضور ۱۰۵ نفر که شامل ۴۸ نفر دانشجویان– ۱۴ نفر اصحاب رسانه – ۳۲ نفر تحت تکفل کمیته امداد و بهزیستی – ۱۱ نفر بورسیه مرکز نوآوری اروندتک خبر داد که نشان دهنده استقبال از دوره برگزار شده می­باشد تخفیفات اروند تک شامل ۵۰ درصدی برای دانشجویان و ۹۰ درصدی برای افراد تحت تکفل کمیته امداد و بهزیستی و ۳۰ درصدی اصحاب رسانه بوده است. همچنین با معرفی مرکز نوآوری اروندتک نفرات برگزیده این دوره به شرکت­های همکار مرکز معرفی خواهند شد.مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *